|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
TSF010 – це некерований комутатор Ethernet з плоским дизайном та інтегрованим кріпленням на DIN-рейку для розгортання за принципом «підключи та працюй» у промислових шафах. Цей комутатор Ethernet компактний і легкий, його розміри складають 113 x 28 x 50 мм, а вага – лише 142 г. Його 3-контактний вхід живлення підтримує як гнучкий діапазон змінної, так і широкий діапазон постійної напруги, що робить його надійним некерованим комутатором, спеціально розробленим для промислового використання. TSF010 оснащений п'ятьма портами RJ45 10/100 Мбіт/с для надійного підключення.
TSF010 5х100Mb Промисловий міні комутатор на DIN-рейку Teltonika
Артикул
TSF010
Наявність уточнюйте
2 160.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | комутатор промисловий |
| Тип комутатора | некерований |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Швидкість LAN портів | 100 Mbps |
| Пропускна здатність | 10 Gbps |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Споживання | < 1.5 W |
| Живлення | 3-pin DC power socket, 7 – 57 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 113 x 28 x 50 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | TSF010**3-pin power connector**QSG (Quick Start Guide)**Packaging box |
Новий відгук або коментар



