|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika TSF000 – це компактний некерований комутатор Ethernet, розроблений для роботи у тісних промислових приміщеннях. Він має 4 виходи PoE+ з потужністю 120 Вт, низькопрофільний корпус, кріплення на DIN-рейку та 5 портів Ethernet для стабільного та надійного промислового підключення. Завдяки гнучкому входу живлення 7–57 В постійного струму, цей комутатор спрощує живлення та підключення кількох пристроїв в автоматизації Інтернету речей, офісних приміщеннях та системах спостереження.
TSF000 5х100Mb Промисловий PoE+ міні комутатор на DIN-рейку Teltonika
Артикул
TSF000
Наявність уточнюйте
2 322.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | комутатор промисловий |
| Тип комутатора | некерований, РoE комутатор |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Швидкість LAN портів | 100 Mbps |
| Пропускна здатність | 10 Gbps |
| Особливості | PoE-in/out |
| Споживання | < 1.5 W |
| Живлення | Passive PoE, 3-pin DC power socket, 7 – 57 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 113 x 28 x 50 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 3-pin power connector |
Новий відгук або коментар



