|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
TRM200 — це промисловий модем LTE Cat 4, що забезпечує надійне 4G-з’єднання з повною зворотною сумісністю для мереж 3G та 2G, гарантуючи безперебійну роботу в різних середовищах. Оснащений портом micro USB та зовнішньою антеною, цей міцний модем є економічно ефективним рішенням для модернізації існуючого промислового обладнання з можливостями LTE.
TRM200 Промисловий 4G модем
Артикул
TRM200
Наявність уточнюйте
4 590.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Клас пристрою | модем промисловий |
|---|---|
| Швидкість LTE | Cat 4 |
| Робота в мережі | 2G, 3G, 4G |
| Мобільний модуль | 4G – Cat 4 up to 75 DL/50 UL Mbps, 3G – Up to 42 DL/5.76 UL Mbps, 2G – Up to 236.8 DL/ 236.8 UL kbps |
| Слоти під SIM карти | 1 |
| Тип антен | з'ємні |
| LTE антени | 1 |
| Споживання | < 3.2 W |
| Живлення | microUSB 5V |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 74.5 x 25 x 64.5 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 1x Mobile antenna (swivel, SMA male)**Micro-USB cable (0.8 m)**1x hex key**QSG (Quick Start Guide)**Packaging box |
Новий відгук або коментар




