|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika RUTM16 – це універсальний LTE-маршрутизатор, розроблений для розгортання по всьому світу. Забезпечте надійну роботу по всьому світу завдяки модему Telit, який забезпечує швидкість Cat 6 та покриття на багатьох ринках. Для максимальної універсальності підключайте IoT та промислові системи через надійні 5-гігабітні порти Ethernet та USB, а також насолоджуйтесь стабільним бездротовим доступом завдяки дводіапазонному Wi-Fi 5 з Mesh та швидким роумінгом. Використовуйте вбудовану eSIM, щоб уникнути відвідувань об'єктів, керуючи профілями операторів у великих масштабах. RUTM16 – ідеальний 4G-маршрутизатор для великомасштабних застосувань, таких як робототехніка, транспорт, придорожня інфраструктура та POS-термінали.
RUTM16 Промисловий 4G LTE Telit, Dual Wi-Fi, eSIM, GNSS маршрутизатор Teltonika
Артикул
RUTM16
Наявність уточнюйте
18 522.00 грн/шт
18 900.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | промисловий роутер |
| WiFi частота | 2,4 ГГц, 5 ГГц |
| WiFi стандарт | 802.11b/g/n/ac |
| WiFi швидкість | 867 Mbps |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| WAN інтерфейс | 1х 1 Gbps |
| Швидкість LTE | Cat 6 |
| Робота в мережі | 3G, 4G |
| Мобільний модуль | 4G LTE Cat 6 up to 300 DL/ 50 UL Mbps; 3G up to 42 DL/ 5.76 UL Mbps |
| Слоти під SIM карти | 2 |
| Тип антен | з'ємні |
| WiFi антени | 2 |
| LTE антени | 2 |
| CPU | MediaTek, Dual-Core, 880 MHz |
| RAM | 256 MB, DDR3 |
| FLASH сховище | 16 MB serial NOR flash, 256 MB serial NAND flash |
| Операційна система | RutOS |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, Email, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, VPN, VoIP passthrough, DDNS, Load balancing, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | живлення Passive PoE, підтримка Mesh, автоперемикання між SIM картами, підтримка eSIM, підтримка SAMBA, порт USB, доступ до геоданих |
| Споживання | 18 W Max |
| Живлення | Passive PoE, 4-pin DC power socket, 9 – 50 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 132 x 44.2 x 104 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 18 W PSU**2 x 5 G Mobile antennas (swivel, SMA male)**2 x Wi-Fi antennas (magnetic mount, RP-SMA male, 1.5 m cable)**1 x GNSS antenna (adhesive, SMA male, 3 m cable)**Ethernet cable (1.5 m)** SIM Adapter kit |
Новий відгук або коментар




