|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
RUTC40 - це компактний, але потужний та гнучкий пристрій пропонує глобальне підключення 4G Cat 4 на базі модему Telit, а також потужні обчислювальні можливості та дводіапазонний Wi-Fi 6. Завдяки вбудованій підтримці Docker ви можете запускати контейнерні програми безпосередньо на маршрутизаторі. Маючи 1 ГБ оперативної пам'яті, двоядерний процесор з тактовою частотою 1,3 ГГц та функції RutOS промислового класу, RUTC40 забезпечує реєстрацію даних у режимі реального часу, безперешкодну інтеграцію з хмарою та сумісний із системою віддаленого керування (RMS).
RUTC40 Промисловий маршрутизатор 4G EDGE Dual SIM, Wi-Fi Teltonika
Артикул
RUTC40
Наявність уточнюйте
21 538.44 грн/шт
21 978.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | промисловий роутер |
| WiFi частота | 2,4 ГГц, 5 ГГц |
| WiFi стандарт | 802.11b/g/n/ac/ax |
| WiFi швидкість | 2402Mbps |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| WAN інтерфейс | 1х 1 Gbps |
| Швидкість LTE | Cat 4 |
| Робота в мережі | 2G, 3G, 4G |
| Мобільний модуль | 4G LTE Cat 4 up to 150 DL/50 UL Mbps; 3G up to 21 DL/ 5.76 UL Mbps; 2G up to 236.8 DL/236.8 UL Mbps |
| Слоти під SIM карти | 2 |
| Тип антен | з'ємні |
| WiFi антени | 3 |
| LTE антени | 2 |
| CPU | Mediatek, Dual-core, 1.3 GHz, ARM Cortex A53 |
| RAM | 1 GB, DDR4 |
| FLASH сховище | 16 MB serial NOR flash, 8 GB eMMC Flash |
| Операційна система | RutOS |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, VPN, VoIP passthrough, DDNS, Load balancing, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | живлення Passive PoE, підтримка Mesh, автоперемикання між SIM картами, підтримка eSIM, Network backup, порт USB, доступ до геоданих, підтримка DOCKER |
| Споживання | < 5.5 W |
| Живлення | 4-pin DC power socket, 9 – 30 VDC, Passive PoE |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 130.4 x 42.6 x 104 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 24 W PSU**4 x 5 G Mobile antennas (swivel, SMA male)**3 x Wi-Fi antennas (magnetic mount, RP-SMA male, 1.5 m cable)**Ethernet cable (1.5 m)**SIM Adapter kit |
Новий відгук або коментар




