|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika RUT956 - це промисловий маршрутизатор, який поєднує в собі параметри стільникового зв’язку, Wi-Fi і дротове підключення з автоматичним перемиканням після відмови WAN і можливостями GNSS. Інтерфейси послідовного зв’язку дозволяють інтегрувати різноманітні пристрої в екосистему рішення, тоді як введення/виведення та передове програмне забезпечення RutOS полегшують керування обладнанням, автоматизацію та сповіщення про події.
RUT956 Промисловий маршрутизатор 4G LTE Dual SIM, Wi-Fi, RS232/485 Teltonika
Артикул
RUT956
Наявність уточнюйте
14 394.24 грн/шт
14 688.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | промисловий роутер |
| WiFi частота | 2,4 ГГц |
| WiFi стандарт | 802.11b/g/n |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Mbps |
| WAN інтерфейс | 1х 100 Mbps |
| Швидкість LTE | Cat 4 |
| Робота в мережі | 2G, 3G, 4G |
| Мобільний модуль | 4G LTE Cat 4 up to 150 DL/50 UL Mbps; 3G up to 21 DL/5.76 UL Mbps; 2G up to 236.8 DL/236.8 UL kbps |
| Слоти під SIM карти | 2 |
| Тип антен | з'ємні |
| WiFi антени | 2 |
| LTE антени | 2 |
| CPU | Mediatek, 580 MHz |
| RAM | 128 MB, DDR2 |
| FLASH сховище | 16 MB, SPI Flash |
| Операційна система | RutOS |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, VPN, VoIP passthrough, DDNS, Load balancing, Port Mirroring, BacNET, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | живлення Passive PoE, підтримка Mesh, автоперемикання між SIM картами, Network backup, підтримка SAMBA, порт USB, порт RS232, порт RS485, доступ до геоданих, слот Micro SD |
| Споживання | < 7 W Max |
| Живлення | 4-pin DC power socket, 9 – 30 VDC, Passive PoE |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 110 x 50 x 100 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | RUT956 router**9 W PSU**2x Mobile antennas (magnetic mount, SMA male, 3 m cable)**2x Wi-Fi antennas (magnetic mount, RP-SMA male, 1.5 m cable)**GNSS antenna (adhesive, SMA male, 3 m cable)**RS485 connector block**I/O connector block**Ethernet cable (1.5 m |
Новий відгук або коментар




