|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika TSW210 – це комутатор Ethernet, який пропонує чудове поєднання гігабітного Ethernet та SFP. Вісім портів Ethernet дозволяють швидко та легко підключати кілька пристроїв до мережі без додаткового налаштування. SFP дозволяє підключати пристрої, розташовані далеко один від одного, зберігаючи високу швидкість та надійність.
TSW210 8х1000Mb Промисловий SFP комутатор на DIN-рейку Teltonika
Артикул
TSW210
Наявність уточнюйте
4 590.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | комутатор промисловий |
| Тип комутатора | некерований |
| Кількість LAN портів | 8 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| Пропускна здатність | 20 Gbps |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Споживання | < 3.7 W |
| Живлення | 2-pin DC power socket, 7 – 57 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | TSW210**QSG (Quick Start Guide)**Packaging box |
Новий відгук або коментар



