|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
TRB160 — це надмалий, легкий та енергоефективний шлюз Інтернету речей, оснащений критично важливими стандартами LTE Cat 6, гігабітним Ethernet та віртуальним мережевим інтерфейсом через USB Type-C для одночасного живлення та передачі мережевих даних. Цей шлюз Інтернету речей може досягати швидкості стільникового зв'язку до 300 Мбіт/с з агрегацією несучих у широкому діапазоні застосувань та підтримує широкий спектр промислових протоколів для зв'язку M2M.
TRB160 Промисловий 4G/LTE Cat 6 RJ45 IoT шлюз
Артикул
TRB160
Наявність уточнюйте
10 098.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Клас пристрою | шлюз промисловий |
|---|---|
| Кількість LAN портів | 1 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| Швидкість LTE | Cat 6 |
| Робота в мережі | 2G, 3G, 4G |
| Мобільний модуль | 4G LTE Cat 6 up to 300 DL/ 50 UL Mbps; 3G up to 42 DL/ 5.76 UL Mbps |
| Слоти під SIM карти | 1 |
| Тип антен | з'ємні |
| LTE антени | 2 |
| CPU | Qualcomm, 1.2 Ghz, ARM Cortex-A7 |
| RAM | 128 MB |
| FLASH сховище | 256 MB |
| Операційна система | RutOS |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, VPN, VoIP passthrough, DDNS, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | живлення Passive PoE, порт USB Type-C |
| Споживання | < 3.3 W |
| Живлення | 4-pin DC power socket, 9 – 30 VDC, Passive PoE, USB Type-C 5V |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 83 x 25 x 74.2 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 9 W PSU**2 x Mobile antenna (magnetic mount, SMA male, 3 m cable)**USB Type-C cable (0.8 m)**1x hex key**Ethernet cable |
Новий відгук або коментар



