|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika RUTM59 - це стільниковий 5G-маршрутизатор з надвисокою швидкістю до 3,4 Гбіт/с. Цей 5G-маршрутизатор має два слоти для SIM-карт з автоматичним перемиканням, резервну WAN та інші сценарії перемикання. RUTM59 оснащений п`ятьма гігабітними портами RJ45, підтримує архітектури SA і NSA 5G і має зворотну сумісність з 4G (LTE Cat 19), забезпечуючи швидке, безперебійне з`єднання і довгострокове розширення за доступною ціною.
RUTM59 Промисловий 5G, Wi-Fi 5, eSIM, GNSS, USB маршрутизатор Teltonika
Артикул
RUTM59
Наявність уточнюйте
29 688.12 грн/шт
30 294.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | промисловий роутер |
| WiFi частота | без Wi-Fi |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| WAN інтерфейс | 1х 1 Gbps |
| Швидкість LTE | Cat 19 |
| Робота в мережі | 4G, 5G |
| Мобільний модуль | 5G Sub-6 GHz SA, NSA 2.4, 3.4Gbps DL (4x4 MIMO) 900, 550Mbps UL (2x2 MIMO); 4G LTE: DL Cat 19 1.6Gbps (4x4 MIMO), UL Cat 18 200Mbps |
| Слоти під SIM карти | 2 |
| Тип антен | з'ємні |
| LTE антени | 4 |
| CPU | MediaTek, Dual-Core, 880 MHz |
| RAM | 256 MB, DDR3 |
| FLASH сховище | 16 MB serial NOR flash, 256 MB serial NAND flash |
| Операційна система | RutOS |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, VPN, VoIP passthrough, DDNS, Load balancing, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | живлення Passive PoE, автоперемикання між SIM картами, підтримка eSIM, підтримка SAMBA, порт USB, доступ до геоданих |
| Споживання | < 18 W Max |
| Живлення | Passive PoE, 4-pin DC power socket, 9 – 50 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 132 x 44.2 x 95 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 18 W PSU**4 x Mobile antennas (swivel, SMA male)**1 x GNSS antenna (adhesive, SMA male, 3 m cable)**Ethernet cable (1.5 m)**SIM Adapter kit |
Новий відгук або коментар




