|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Teltonika RUTM20 — це надкомпактний глобальний 5G-маршрутизатор, розроблений для рішень IoT та IIoT. Використовуйте всесвітнє підключення за допомогою глобального 5G-модему Telit. Оптимізуйте розгортання завдяки наскрізному PoE, що забезпечує подачу живлення по одному кабелю. Завдяки інтегрованій eSIM ви можете керувати перемиканням операторів у великих масштабах, усуваючи дорогі візити на об'єкт. RUTM20 ідеально підходить для рішень з обмеженим простором, таких як POS, відеоспостереження та транспорт.
RUTM20 Промисловий 5G Global, Dual Wi-Fi, eSIM, PoE Out маршрутизатор Teltonika
Артикул
RUTM20
Наявність уточнюйте
33 498.36 грн/шт
34 182.00 грн/шт
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Бренд | Teltonika |
|---|---|
| Клас пристрою | промисловий роутер |
| WiFi частота | 2,4 ГГц, 5 ГГц |
| WiFi стандарт | 802.11b/g/n/ac |
| WiFi швидкість | 867 Mbps |
| Кількість LAN портів | 2 |
| Швидкість LAN портів | 1 Gbps |
| WAN інтерфейс | 1х 1 Gbps |
| Швидкість LTE | Cat 19 |
| Робота в мережі | 3G, 4G, 5G |
| Мобільний модуль | 5G Sub-6Ghz SA/NSA 2.5/3.4Gbps DL (4x4 MIMO), 900/550 Mbps UL (2x2); 4G (LTE) – LTE Cat 19 1.6Gbps DL, LTE Cat 18 211Mbps UL; 3G – 42 Mbps DL, 5.7Mbps UL |
| Слоти під SIM карти | 2 |
| Тип антен | з'ємні |
| WiFi антени | 2 |
| LTE антени | 4 |
| CPU | MediaTek, Dual-Core, 880 MHz |
| RAM | 256 MB, DDR3 |
| FLASH сховище | 16 MB serial NOR flash, 256 MB serial NAND flash |
| Операційна система | RutOS |
| Керування і моніторінг | WEB UI, SSH (v1, v2), SMS, Call, Email, TR-069, MQTT, SNMP, API over HTTP/HTTPS, RMS |
| Безпека | Mobile quota control, Firewall, Attack prevention, VLAN, WEB фільтр, Access control, 802.1x |
| Технології і функції | OPC UA, BacNET, VPN, VoIP passthrough, DDNS, Load balancing, протоколи HTTP(S), MQTT, Azure MQTT;MODBUS;Modbus MQTT Gateway, DLMS/COSEM, DNP3, API, робота з IoT |
| Особливості | підтримка eSIM, захист TPM, PoE-in/out, підтримка Mesh, автоперемикання між SIM картами |
| Споживання | < 8.5 W Max |
| Живлення | Passive PoE, 4-pin DC power socket, 9 – 50 VDC |
| Тип монтажу | DIN рейка, настінний |
| Робоча температора | -40 °C to 75 °C |
| Розміри | 100 x 30 x 93.7 mm |
| Корпус | алюміній |
| Комплектація | 18 W PSU**4 x 5G Straight compact mobile antennas (SMA male)**2 x Straight compact Wi-Fi RP-SMA antenna (RP-SMA male)**Ethernet cable (1.5 m)**SIM Adapter kit**1 x hex key |
Новий відгук або коментар




